Víkend s CK Aleš Kučera - Bešeňová a Vysoké Tatry

Dostupné k rezervaci

Nový produkt

2 926 Kč

-550 Kč

2 376 Kč

Sleva!

Termíny: 21.02. - 23.02.2020

Program:

1.den:   odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do Bešeňové, cestou zastavíme pod hradem Strečno a v Žilině. V poledních hodinách dojdeme do Bešeňové, kde navštívíme místní vyhlášené termální lázně. V podvečerních hodinách se ubytujeme a po večeři strávíme společný večer, kde si budeme povídat o tom, co pro Vás CK Aleš Kučera připravila na rok 2020. Taky zavzpomínáme na to, co jste s CK Aleš Kučera již zažili a viděli. nocleh.

2.den:    snídaně, odjezd na Štrbské pleso, kde se projdeme kolem Štrbského plesa nebo podle počasí a vlastních schopností lehká turistika v okolí jezera. Po obědě využijeme Tatranskou ozubnicovou železnici a přejedeme do Štrby, kde nastoupíme do našeho autobusu, který nás zaveze zpět do Bešeňové. Individuálně návštěva termálních lázní, večeře, společný večer, individuální program, nocleh

3.den:   snídaně, odjezd k Demänovské ledové jeskyni. Po prohlídce jeskyně se vydáme zpět k domovům. Cestou ještě zastavíme při řece Váh, kde si můžete nakoupit slovenské speciality – sýry, uzeniny, medovinu atd…

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 2x ubytování ve 2, 3, 4 - lůžkových pokojích s polopenzi, služby průvodce, cestovní pojištění, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

 Cena nezahrnuje: poplatky za vstupy a jízdné na zubačce ( Dem. Jeskyně 8€, termální lázně cca  25€, zubačka 1€), obědy, příplatek za jednolůžkový pokoj.