Menu

  O nás

  Cestovní kancelář Aleš Kučera byla založená 1.3.2012, se specializaci na poutní zájezdy na nejvýznamnější mariánské poutní místo, francouzských Lurd. Našim dominantním produktem se stala vlaková pouť, kdy jsme vlakem do Lurd cestovali již 3x – v roce 2014, 2017 a 2019. 

   

  Pro velký ohlas na naše služby, jsme rozšířili nabídku i o další poutní místa, jako například La Salette, Assisi, Řím nebo čerstvě klášter La Verna. V současné době nabízíme nejenom poutní zájezdy, ale i cesty za poznáním oblíbených míst Evropy, nebo můžete s námi objevovat krásná místa Slovenska a Česka. Našim autobusem Vás rádi zavezeme i za odpočinkem do termálních lázní v Maďarsku nebo na Slovensku.

   

  Rádi nabídneme naše zkušenosti pro skupiny poutníků nebo cestovatelů, a připravíme zájezdy šité přímo na míru dle vašeho požadavku. Tato nabídka je vhodná pro farnosti, školní kolektivy, sportovní kolektivy, zájmové spolky nebo prostě pro větší skupiny (min. 25 osob).

   

  V neposlední řadě můžete využít i naši autobusovou dopravu, kde garantujeme férové ceny, maximální bezpečnost cestování a zkušené řidiče.

   

  Abychom mohli nabídnout všechny destinace do všech koutů světa a uspokojit i tu nejnáročnější klientelu, spolupracuje naše CK s dalšími prověřenými a řádně pojištěnými cestovními kancelářemi z ČR a Slovenska. Ve spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi nabízíme i exotické zájezdy a daleké cesty. Naším cílem je nabídnout zákazníkům rychlý a přehledný výběr z co nejširší nabídky cest, a proto využijte i Vy prodej on-line zájezdů z pohodlí vašeho domova.