POUŤ DO ŘÍMA S AUDIENCI U SVATÉHO OTCE Zobrazit větší

ŘÍM S AUDIENCI U SVATÉHO OTCE

Dostupné k rezervaci

Nový produkt

6 190 Kč

Program zájezdu:

1. den - odjezd z ČR v odpoledních hodinách – noční cesta přes Rakousko do Itálie.
2. den – v ranních hodinách dojdeme do Říma, kde se metrem přesuneme k Vatikánu, abychom se zúčastnili Generální audience u Svatého otce. Po skončení audience se projdeme antickým Římem – uvidíme Andělský hrad na Piazza Navona, kouzelné náměstí fontán, Pantheon, nejznámější Fontánu di Trevi, náměstí Piazza Venezia, Forum Romanum, Kapitolský pahorek, Koloseum….Večer odjezd na ubytování.
3. den - snídaně. Po mši svaté odjedeme do Říma, kde na nás čeká prohlídka Vatikánu – bazilika sv. Petra, krypty pod bazilikou, náměstí sv. Petra, Vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí, Vatikánské zahrady atd. Večer odjedeme na ubytování do lázeňského městečka Fiuggi.
4. den – snídaně. Odjezd do Říma. Mše svatá. Dnes uvidíme např. Tiberský ostrov, basiliku sv. Bartoloměje, basiliku S. Maria in Cosmedin (Ústa pravdy), Circo massimo, pahorek Aventin - návštěva kostela sv. Sabiny, San Alessio, San Anselmo, výstup na Palatín, sv. Petr v Okovech……Návrat na ubytování.
5. den – Po snídani odjezd do Říma. Mše svatá. Basilika Svatého Pavla za Hradbami, kostelík Quo Vadis, Kalixtovy katakomby, basilika sv. Jana v Lateránu, basilika Svatého Kříže Jeruzalemského, basilika Santa Maria Maggiore, basilika svaté Praxedy ……večer odjezd domů
6. den - příjezd v dopoledních hodinách do ČR

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autokarem, 3 x ubytování ve 2, 3, 4 - lůžkových pokojích se snídaní, služby průvodce, duchovní doprovod, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: jízdné na metro (12 EUR), vstupy do Vatikánských muzeí a zahrad (13,5 Eur) a dalších památek (Forum Romanum + Koloseum + Paladium 12 Eur), cestovní pojištění