TRNAVA A BRATISLAVA

Dostupné k rezervaci

Nový produkt

1 645 Kč

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd v dopoledních hodinách do Trnavy, kterou nazývají Malý Řím a to zejména kvůli velkému počtu kostelů ve městě a jeho okolí - Kostel sv. Anny, Kostel sv. Jakuba, Kostel sv. Heleny, Kostel Nejsvětější Trojice, Kostel nanebevzetí Panny Marie a ještě mnoho dalších. Jako jedno z mála měst na Slovensku má Trnava zachované i dvě synagógy. Naše poznávaní začneme výstupem na městskou věž, která se nachází v centru města a odkud se rozhlédneme po okolí. Navštívíme hlavní městský chrám – kostel sv. Mikuláše, největší chrám Kostel sv. Jána Křtitele, kde se nachází největší oltář ve Střední Evropě postavený ve stylu raného baroka. Podíváme se k městským hradbám a posedíme v některé z kavárniček v historickém centru města. V odpoledních hodinách nás autobus zaveze do Bratislavy, kde si ještě uděláme krátkou vyhlídkovou jízdu městem a potom se odebereme na ubytování. Nocleh
2. den: po snídaní nás čeká panoramatická plavba pod Bratislavskými mosty s neobvyklými pohledy na město z paluby vyhlídkové lodi. Po návratu do přístavu se vydáme na prohlídku Bratislavy, kde se projdeme kolem Bratislavského hradu, Starým městem s domem U dobrého pastiera. Uvidíme korunovační Dóm sv. Martina, Michalskou věž Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho a Apponyho palác…V odpoledních hodinách si dáme pauzu v některé z mnoha Bratislavských kaváren a poté se již vydáme autobusem zpět do ČR.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autokarem, 1x ubytování ve 2 a 3-lůžkových pokojích se snídani, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupy, lodní lístek, cestovní pojištění vč. storna, příplatek za 1-lůžkový pokoj