AZUROVÉ POBŘEŽÍ

Dostupné k rezervaci

Nový produkt

11 149 Kč

Program zájezdu: 

1.den: Odjezd z ČR, přejezd přes Rakousko a Itálii.

2.den: Příjezd do Nice. Procházka po Anglické promenádě, návštěva starého města s tradičním trhem, katedrály sv. Reparáty, hradní návrší s pozůstatky římské osady. Prohlídka výrobny místních tradičních cukrovinek, muzeum Marca Chagalla. Ubytování.

3.den: Město Cannes,.Procházka k festivalovému paláci a po bulváru Croissette. Návštěva starého města Suquet s kostelem Notre-Dame-d'Espérance. Vyjížďka lodí na Lérinské ostrovy se zastávkou na ostrově sv. Honoráta, který je v soukromém vlastnictví opatství lérinských mnichů, kteří zde pracují na vinicích a pěstují levanduli. Odjezd na ubytování.

4.den: Volno, koupání. 5.den: Projížďka podél jižního okraje Verdonského kaňonu se zastávkami na vyhlídkových místech. Zastávka u jezera Sainte-Croix. Návštěva vesničky MoustiersSainte-Marie, centra výroby fajánse, místního muzea keramiky a kostelu NotreDame de l´Assomption. Saint-Tropez. Prohlídka četnické stanice, procházka v přístavu, návštěva kostela Notre-Dame de l´Assomption. Návrat na ubytování.

6.den: Město Grasse,světová metropole výroby parfémů. Prohlídka muzea parfémů zakoupení suvenýrů. Návštěva města Antibes, v jehož středověkém hradu, který kdysi býval rezidencí monacké panovnické rodiny, se nachází muzeum Pabla Picassa. Prohlídka muzea a historického centra. Ubytování.

7.den: Návštěva vesnice Èze a jejích exotických zahrad. Monacké knížectví, prohlídka starého města - katedrála sv. Mikuláše a knížecího paláce, Oceánografického muzea jehož ředitelem byl slavný podmořský badatel Jacques-Yves Cousteau. Procházka do Monte Carla po trase závodu Formule 1 a se zastávkou u světoznámého Casina. Noční přejezd do ČR.

8.den: Návrat do ČR.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autokarem, 5x ubytování ve 2 - lůžkových pokojích se snídaní, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupy (Muzeum Marca Chagalla 8,50€,vyjížďka lodí na ostrov sv. Honoráta 13€,Muzeum fajánse 3€,Četnická stanice Saint-Tropez 3€,Muzeum Pabla Picasse 8€,Exotické zahrady v Èze – 6 € Knížecí palác + Oceánografické muzeum – 19 €, příplatek za jednolůžkový pokoj, cestovní pojištění 36,- Kč/osoba/den